Jak zakładać szkło hartowane / ochronne | Tempered glass screen protector install | Poradnik etuo.pl

Film instruktażowy jak nakleić szkło hartowane na smartfona. Zabezpiecz ekran LCD swojego telefonu wysokiej jakości hartowanym szkłem ochronnym z naszego sklepu: http://www.etuo.pl/folie-ochronne.htm…

Szkło ochronne jest idealnie dopasowana do modelu telefonu. Nie odstaje oraz nie pozostawia żadnych śladów po odklejeniu. Akcesorium jest w 100% przezroczyste, nie wpływa na dotykowe właściwości wyświetlacza. Hartowane szkło jest wyjątkowo odporne na zarysowania i przez długi czas będzie chroniło ekran Twojego smartfona.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA:
1. Przeglądamy zawartość opakowania. W pudełku powinny się znaleźć: hartowane szkło ochronne dopasowane do naszego modelu telefonu, ściereczka do czyszczenia.
2. Wyciągamy z opakowania ściereczkę (Uwaga! W niektórych wersjach pudełek, w zależności od producenta, mogą się znaleźć 2 lub 1 ściereczka. Ważne jest by po prostu bardzo dobrze wyczyścić ekran naszego telefonu z kurzu, tłustych śladów, itp.) Ważne jest aby na telefonie nie pozostał żaden tłusty ślad, okruszek kurzu czy innego brudu.
3. Przykładamy wstępnie szkło hartowane, by sprawdzić czy akcesorium nie jest za duże bądź źle dopasowane.
4. Ściągamy folię zabezpieczającą szkło ochronne.
5. Przykładamy szkło hartowane do ekranu. Staramy się zachować precyzję, aby szkło idealnie przylegało do każdej krawędzi. To zdecydowanie najtrudniejsza część operacji, więc skup wszystkie siły 🙂

Gotowe! Teraz pozostaje tylko usunąć ewentualne pęcherzyki powietrza.